Co dalšího nabízíme

Není z technického důvodu možná instalace domácího výtahu ve vašem domě? Nabízíme alternativní řešení v podobě špičkové schodišťové sedačky. Tento šikovný pomocník vás dopraví mezi patry, aniž byste museli použít schody. Schodišťový výtah je určen jak pro přímá, tak pro točitá schodiště. Pohodlně se usadíte na křeslo, stisknete tlačítko a počkáte, až budete v cílové stanici.

Schodišťový výtah je poháněn akumulátorem, který je nabíjen ve spodní a v horní stanici. Součástí schodišťové sedačky jsou také dva dálkové ovladače, kterými lze sedačku přivolat v případě potřeby. Celý systém schodišťové sedačky je vyráběn na míru přímo pro vás ve Velké Británii.

Jaký je celkový proces objednání schodišťové sedačky?

  • Nejprve nás kontaktujte nebo nám zanechte vaše kontaktní údaje, abychom si s vámi domluvili schůzku a zeptali se na důležité informace o vašem schodišti

  • Přijedeme se k vám podívat a celé schodiště zaměříme

  • Necháme vyrobit systém právě vám na míru a domluvíme termín instalace

  • Nainstalujeme a zprovozníme zařízení

  • Od naší první schůzky až po uvedení schodišťové sedačky do provozu neuběhne více než 5 týdnů.

Chcete se o produktu dozvědět více?

Níže prosím vyplňte kontaktní formulář se svými kontaktními údaji a my vám zavoláme a domluvíme si bezplatnou osobní schůzku u vás doma. Dále se můžete podívat na produktové stránky (www.schodistove-sedacky.cz), kde najdete více informací.

Je možné na schodišťové výtahy čerpat dotaci?

Ano, schodišťové sedačky jsou začleněny do kategorie zdvihacích zařízení, na které lze čerpat dotaci až 90 % z pořizovací ceny.

Schodišťová sedačka pro přímé schodiště
Schodišťová sedačka pro přímé schodiště