Malé domácí výtahy LIFTMAN

Malé domácí výtahy Liftman spojují jedinečným způsobem moderní bydlení, funkčnost a nadčasový design. Nová značka dlouholetého anglického výrobce domácích výtahů a alternativ bezbariérového přístupu. Vyrábíme dvě modelové řady, a to domácí výtahy DUO a TRIO.

Přednosti domácího výtahu Liftman

Prostorový zázrak

Domácí výtah Liftman zabírá plochu menší než 0,8 m², nechává tak maximální prostor pro vaše bydlení.

Levné provozní náklady

K provozování domácího výtahu nepotřebujete žádné drahé zkušební licence od certifikovaných pracovišť (např. TÜV), Liftman totiž nespadá pod výtahovou směrnici.

Vznášejte se za pomoci domácí elektrické zásuvky

Domácí výtahy Liftman potřebují k uvedení do provozu pouze domácí zásuvku. Při výpadku proudu jede dál v režimu akumulátorů.

Samonosná konstrukce

Díky důmyslně vestavěným vzpěrám můžete malý domácí výtah Liftman umístit téměř kamkoliv a nepotřebujete žádnou drahou a prostornou výtahovou šachtu.

Přímočarý design

Jste-li na stejném patře jako váš výtah, nespustíte z něj oči. Pokud bude výtah v druhém patře, zbydou po něm pouze decentní stojny.

Tichý chod

Díky speciálním kolejnicím a kvalitní pohonné jednotce není výtah hlučnější než šepot.

Jednoduchá vestavba

Vestavba je hotova během maximálně dvou dnů, předem je vyžadována nepatrná stavební úprava, k níž nepotřebujete ani stavební povolení.

Pohon vždy při ruce

Kladka i pohon jsou integrovány přímo v horní části kabiny. Není tedy nutný žádný přídavný prostor pro pohonnou jednotku.

Výhody domácích výtahů LIFTMAN

Osobní svoboda bez bariér

Jízda osobním výtahem Liftman je více než příjemnou zkušeností. Výtah se rozjíždí a zastavuje velmi pozvolně, umožňuje tak plynulý transport.

Díky inovativnímu lanovému systému se kabina pohybuje velmi tiše podél venkovních kolejnic. Lanový systém je bezúdržbový a oproti konvenčním hydraulickým systémům velmi tichý. Tím je Liftman nápadně nenápadný. Jediné, čeho si všimnete, je hodnotná subtilní konstrukce a její minimalismus.

Díky své samonosné konstrukci můžete malý osobní výtah Liftman umístit ve svém domě téměř kamkoliv – i do prostoru točitého schodiště nebo na galerii.

Vytvořte si svou osobní svobodu, pohybujte se po svém domově s volností a lehkostí. Liftman vám to umožní.

Domácí výtahy a výhody

0,8 m² a 1 zásuvka. Toť vše!

Obohaťte svůj prostor k bydlení o inteligentní domácí techniku a zažijte nový druh přepravy osob. Je třeba splnit pouze tři předpoklady a svoboda volného pohybu se k vám nastěhuje.

1. Minimální plocha menší než 0,8m².
2. Zásuvka s proudem 230 V.
3. Minimální výška stropu v horním patře 2,30 m.

Tak málo stačí k tomu, abyste váš dům využívali naplno. Podívejte se na možnosti financování.