Liftman – zhodnoťte váš domov

Domácí výtah Liftman spojuje mnohé: nejmodernější techniku, elegantní design a vysokou bezpečnost. Zažijte překonávání pater nejlehčím a nejpříjemnějším způsobem. A to za cenu, jež svou hodnotou nepřevýší přidanou hodnotu domácího výtahu Liftman.

Investice do vaší nemovitosti, která se vyplatí

V pořizovací ceně výtahového zařízení je zahrnuto odborné poradenství, dovoz, instalace, zaučení naším servisním technikem a odborný dohled nad celkovým průběhem realizace. Rádi vám zajistíme zkušenou a prověřenou stavební firmu a další profesionály.

Instalací domácího výtahu neinvestujete pouze do pohodlí přítomného okamžiku, ale i do budoucnosti a hodnoty vaší nemovitosti.

Levněji díky inovativnímu konceptu

Instalace domácího výtahu Liftman má zásadní výhodu, protože se jedná o inteligentní, samonosnou konstrukci. Není tedy třeba počítat se separátní šachtou a strojovnou jako u klasických výtahů. Ve srovnání s nimi a jinými řešeními plošin ušetříte mnoho nákladů.

Možnosti dotace

Při koupi domácího výtahu Liftman můžete požádat o státní příspěvek na jeho pořízení. Domácí výtahy Liftman lze považovat za pomůcky uvedené v příloze č. 1, části I. bod 3, písm. d) vyhlášky č. 388/2011 Sb.

Osoby se zdravotním postižením mají dle zákona 329 / 2011 Sb. nárok na státní příspěvek, přesněji řečeno nárok na příspěvek na zvláštní pomůcku. Od 1. ledna 2018 získá žadatel po splnění zákonem daných pravidel až 400.000,- Kč na nákup domácího výtahu.

Co je třeba udělat pro získání příspěvku?

V případě dalších otázek se na nás kdykoliv obraťte.

Možnosti financování

Rádi byste měli svůj domácí výtah? Neodkládejte jeho stavbu, rádi Vám pomůžeme vyřešit případné financování. Úzce spolupracujeme s finančními institucemi, které vám za výhodných podmínek pomohou domácí výtah koupit a instalovat. Pro bližší informace a podmínky nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.