Domácí výtahy cena a financování – zhodnoťte svůj domov

Domácí výtahy Liftman spojuje mnohé: nejmodernější technika, elegantní design a vysoká bezpečnost. Zažijte překonávání pater nejlehčím a nejpříjemnějším způsobem. A to za cenu, jež svou hodnotou nepřevýší přidanou hodnotu domácího výtahu Liftman.

Investice do vaší nemovitosti, která se vyplatí

V pořizovací ceně domácího výtahu je zahrnuto odborné poradenství, dovoz, instalace, zaučení naším servisním technikem a odborný dohled nad celkovým průběhem realizace.

Rádi vám zajistíme zkušenou a prověřenou stavební firmu a další profesionály. Instalací domácího výtahu neinvestujete pouze do pohodlí přítomného okamžiku, ale i do budoucnosti a hodnoty vaší nemovitosti.

Levněji díky inovativnímu konceptu

Instalace domácích výtahů Liftman má zásadní výhodu, protože se jedná o inteligentní, samonosnou konstrukci. Není tedy třeba počítat se separátní šachtou a strojovnou jako u klasických výtahů. Ve srovnání s nimi a jinými řešeními plošin ušetříte mnoho nákladů.

Možnosti dotace

Při koupi domácího výtahu Liftman můžete požádat o státní příspěvek na jeho pořízení. Domácí výtahy Liftman lze považovat za pomůcky uvedené v příloze č. 1, části I. bod 3, písm. d) vyhlášky č. 388/2011 Sb.

Osoby se zdravotním postižením mají dle zákona 329 / 2011 Sb. nárok na státní příspěvek, přesněji řečeno nárok na příspěvek na zvláštní pomůcku. Od 1. ledna 2018 získá žadatel po splnění zákonem daných pravidel až 400.000 Kč na nákup domácího výtahu. Cena se tak pro vás výrazně snižuje.

Co je třeba udělat pro získání příspěvku?

V případě dalších otázek se na nás kdykoliv obraťte.

Možnosti financování

Rádi byste měli svůj domácí výtah? Neodkládejte jeho stavbu, rádi vám pomůžeme vyřešit případné financování. Úzce spolupracujeme s finančními institucemi, které vám za výhodných podmínek pomohou domácí výtah koupit a instalovat. Pro bližší informace a podmínky nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.