LIFTMAN domácí výtah

Domácí výtahy Liftman spojují jedinečným způsobem moderní bydlení, funkčnost a nadčasový design. Nová značka dlouholetého anglického výrobce výtahových možností a bezbariérového přístupu.

Přednosti domácího výtahu Liftman

Prostorový zázrak

Domácí výtah Liftman zabírá plochu menší než 0,8 m², nechává tak maximální prostor pro Vaše bydlení.

Levné provozní náklady

K provozování nepotřebujete žádné drahé zkušební licence od certifikovaných pracovišť (např. TÜV), Liftman totiž nespadá pod výtahovou směrnici.

Vznášejte se za pomoci domácí elektrické zásuvky

Domácí výtah Liftman potřebuje k uvedení do provozu pouze domácí zásuvku. Při výpadku proudu jede dál v režimu akumulátorů.

Samonosná konstruce

Díky důmyslně vestavěným vzpěrám můžete domácí výtah Liftman umístit téměř kamkoliv a nepotřebujete žádnou drahou a prostornou výtahovou šachtu.

Přímočarý design

Jste-li na stejném patře jako Váš výtah, nespustíte z něj oči. Pokud bude výtah v druhém patře, zbydou po něm pouze decentní stojny.

Nehlučný

Díky speciálním kolejnicím a kvalitní pohonné jednotce není výtah hlučnější než šepot.

Jednoduchá vestavba

Vestavba je hotova během maximálně dvou dnů, předem je vyžadována nepatrná stavební úprava, k níž nepotřebujete ani stavební povolení.

Pohon vždy při ruce

Kladka i pohon jsou integrovány přímo v horní části kabiny. Není tedy nutný žádný přídavný prostor pro pohonnou jednotku.

Liftman DUO – instalace schodiště, přízemí

Osobní svoboda bez bariér

Jízda výtahem Liftman je více než příjemnou zkušeností. Výtah se rozjíždí a zastavuje velmi pozvolně, umožňuje tak plynulý transport.

Díky inovativnímu lanovému systému se kabina pohybuje velmi tiše podél venkovních kolejnic. Lanový systém je bezúdržbový a oproti konvenčním hydraulickým systémům velmi tichý. Tím je Liftman nápadně nenápadný. Jediné, čeho si všimnete je hodnotná subtilní konstrukce a její minimalismus.

Díky své samonosné konstrukci můžete výtah Liftman umístit ve svém domě téměř kamkoliv – i do prostoru točitého schodiště nebo na galerii.

Vytvořte si svou osobní svobodu, pohybujte se po svém domově s volností a lehkostí. Liftman Vám to umožní.

Liftman DUO – instalace schodiště, horní patro

0,8 m² a 1 zásuvka: Toť vše!

Obohaťte Váš prostor k bydlení o inteligentní domácí techniku a zažijte nový druh přepravy osob. Je třeba splnit pouze tři předpoklady a svoboda volného pohybu se k Vám nastěhuje.

1. Minimální plocha menší než 0,8m².
2. Zásuvka s proudem 230 V.
3. Minimální výška stropu v horním patře 2,30 m.

Tak málo stačí k tomu, abyste Váš dům využívali naplno.